19. června 2011 v 18:46 | KayaSc. |  Kdo jsem
Kdo jsem? Jsem 17-ti letá holka, která zkouší skrze tento blog vyjádřit to, co nedokáže v reálu.
Chodím na všeobecné gymnázium v Praze, do 2. ročníku. Tohoto rozhodnutí lituju již přibližně 2 roky.
Mám strašího bratra, který je mi z rodiny asi nejblíž. Škoda jen, že poslední dobou, už nechodí ani domu.
Kdo se mu má divit? Rodiče jsou rozvedený, máma tu má nového přítele, který se sem vlastně už asi nastěhoval. Nikdo se nás neptal na názor a šup, bydlím tu s váma. Vážně ho nemusim :!
Můj největší problém je asi se vyjádřit, projevit city. Vše v sobě dusím, vše špatné, a jen si řikám, že jednou exploduju a bude konec.

Někdy už cítím, že je něco vážně špatně v mí hlavě. Hlavně potom co se rodiče rozvedli. Nebrečela, neprotestovala. Nic. A přitom se mi chtělo křičet. Když si vzpomínám na doby kdy byli spolu, taky to nebylo nejlepší. Hádali se, křičeli na sebe vlastně každý den. Když jsem byla menší, brečela jsem. Jenže člověk si zvykne, takže pak stačili sluchátka do uší. A nakonec už jsem je jakoby neslyšela.

No, tak to je pár důvodů proč tu teď jsem a píšu.
Všichni mě brali a berou vždy jako veselou, bezstarostnou holku. Jo, to jsem bývala. Já dokážu vždy vše jen zlehčovat, nikdy nic neberu vážně, když se mě někdo zeptá jeslti jsem v pohodě, řeknu že jo a usměju se. A v tu chvíli je mi jedno, že to není pravda, všechno to na mě zase padne totiž až doma.
Často jsem to byla já, ta vrba u které se každý vyzpovídal. A já? Já nechtěla nikoho obtěžovat mými starostmi. Věděla jsem, že každej má dost svojich, tak proč přidávat. Ale už se vážně bojím, že když všechno co se mi v tý hlavě hromadí, aspoň trochu nevypustim, tak se zbláznim.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 faii faii | Web | 19. června 2011 v 23:23 | Reagovat

poslední odstavec velice dobře chápu.
Rozvedený rodič a mámin nový přítel to není nic moc dobrýho.
ale zase hádky vašich by tě taky nedostali nikam kde by bylo líp.
sice sis zvykla ale bylo by to horší.
Ber to tak.
Jsi skoro dospělá a brzo můžeš vyletět z hnízda.
Doděláš školu a pak možná vysoká a tam budeš už tak nějak skoro bydlet a unikneš domovu.
Nevím proč se tvoje máma chová tak jak se chová,nastěhuje si cizího chlapa ani se nezeptá.
nevím.
Nevím co ji k tomu vedlo.
Ty se můžeš maximálně poučit z jejích chyb a v budoucnu je neudělat.
Nebo se snažit najít si k ní cestu a časem si o jejích rozhodnutích promluvit.

2 Effy Effy | Web | 11. srpna 2011 v 13:38 | Reagovat

Naši se taky rozváděli.. A brečela jsem, občas a o samotě. Díky tomu, jakej je můj otec magor a to nemyslím jako urážku, to je fakt, to bylo ještě mnohem horší. Ale jsem ráda, že se rozvedli, strašně moc. Ted taky bydlím s mámou a jejím přítelem, kterej je celkem v klidu a svýho otce vůbec nevídám. Takovou možnost bych neměla kdyby se nerozešli..  A tvoje máma dělá velkou chybu, že se vůbec nezeptá a tak. Možná je do něj zamilovaná, ale stejně udělala velkou chybu, je to taky tvůj domov...

A ten poslední odstavec.. jako bych to psala já. Jen o trochu dřív. Teď jsem našla někoho, komu bych to uměla svěřit. Všechno.. jenže pořád jsou věci, který říct nemůžu, protože bych ho tím zklamala nebo ublížila. A tak je neřeknu nikomu ani na blog je prostě napsat nechci. A pak jsou věci který nikdy nikomu nesvěřím ani nikam nenapíšu, protože bych to prostě nezvládla..

3 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 29. července 2012 v 21:40 | Reagovat

věř mi že vím čím si procházíš mám to uplně stejně akorát já se stehuju s rodinou k mamčinýmu přítelovi :( vím jak ti musí být no já ještě navíc kamarády nikdy nějak neměla né ty dobré taky jsem to dusila vše v sobě najde se pár lidí kterým něco řeknu ale je to spíše přes net málokdy se mnou tráví kamošky čas a já jsem znamení ryby a ty všem duvěřujou a pak na to doplácím no :( hold každej nemuže mít tak růžovej život jinak máme toho asi hodně společného

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama